Kamenná prodejna je otevředna ve středu a čtvrtek od 13 - 17 hod, v sobotu od 10-12 hod.. Poštovné a balné 70,- Kč prostřednictvím Zásilkovny (výdejní místo Z-point) nebo Balík do balíkovny za 67,- Kč při platbě převodem anebo 120,- Kč přepravní službou DPD CZ s.r.o.. Zdarma nad 1.999,- Kč.

MARWELL abdukční kalhotky s ortopedickou vložkou

Kód: MARWELL/52
Novinka
1 hodnocení
Značka: MARWELL
728 Kč

Zvolte variantu

Pro optimální polohu kyčlí, a tím i správný vývoj kyčelních kloubů novorozenců, doporučujeme všem maminkám novou kvalitní pomůcku s prověřenou účinností „abdukční kalhotky MARWELL s ortopedickou vložkou“.

Kalhotky jsou klinicky testované - viz více informací v popisu produktu a na webových stránkách výrobce zde: https://www.marwellmedic.com/

Je to korekční abdukční bandáž, která plně nahrazuje dosavadní způsob širokého balení pomocí tří bavlněných plen a oproti stávajícím pomůckám na trhu se vyznačuje výrazně menším objemem abdukčního balení.

Nemusí být používána jen při terapii hrubších patologií, ale i u hraničních nálezů a lze ji využít i jako účinnou preventivní pomůcku pro zdravý vývoj kyčelních kloubů našich nejmenších.

Milá maminko,
kalhotky MARWELL nejsou barevné, nemají obrázky, ale fungují. Nejde o hračku či estetický doplněk, ale o certifikovaný zdravotnický prostředek, který prošel klinickou studií. Vždy pamatujte na to důležité - aby se kyčle vašeho miminka skutečně rovnaly, je nutné zafixovat nožičky ve správné abdukční poloze (zabránit nežádoucímu pohybu) a přitom miminku neublížit.

Detailní informace

Velikost: 52 kojenci do 3 měsíců
Skladem (> 1 ks) | MARWELL/52
728 Kč

Detailní popis produktu

Co znamená, že výrobek je klinicky testován?

Klinickým hodnocením zdravotnického prostředku se rozumí proces, jehož účelem je kritické vyhodnocení klinických údajů a prokázání bezpečnosti a účinnosti hodnoceného zdravotnického prostředku při dodržování určeného účelu stanoveného výrobcem v běžných podmínkách jeho použití.

Klinickou zkouškou se rozumí používání zdravotnického prostředku na subjektech hodnocení v procesu systematického zkoušení u poskytovatele zdravotních služeb s cílem

  • prokázat, zda zdravotnický prostředek je vhodný pro použití v souladu s určeným účelem, zejména z hlediska bezpečnosti a účinnosti,
  • zjistit vliv zkoušeného zdravotnického prostředku na subjekt hodnocení a
  • specifikovat vedlejší účinky zkoušeného zdravotnického prostředku a zhodnotit, zda představují přijatelná rizika.

Je nutné rozlišovat mezi prostým vyjádřením lékaře a klinickým hodnocením.

Klinické hodnocení zdravotnického prostředku je časově i finančně poměrně náročná procedura, která se řídí příslušnými ustanoveními Zákona o zdravotnických prostředcích č. 268/2014 Sb..

Ministerstvo zdravotnictví dokonce vydalo pokyn, který vymezuje seznam nemocnic, které mohou klinická hodnocení provádět a zároveň stanovuje i minimální dobu, po kterou se musí testovaný výrobek sledovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: MARWELL abdukční kalhotky s ortopedickou vložkou
Záruka: 2 roky
Výrobce: MARWELL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: