Prázdninová otevírací doba kamenné prodejny: STŘEDA - otevřeno od 13:00 - 16:00 hod. ČTVRTEK - otevřeno 13:00 - 16:00 hod. SOBOTA - ZAVŘENO Poštovné a balné 80,- Kč prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místo Z-point, DPD CZ Pick up výdejní místo za 70,- Kč, Zásilkovna domů za 108,- Kč anebo balík do Balíkovny za 70,- Kč při platbě převodem. Dobírka 50,- Kč. Doprava zdarma nad 2.499,- Kč.

Obuv Superfit

Superfit přebírá zodpovědnost za dětská chodidla a jejich zdravý vývoj.

Je číslem jedna v oblasti evropských dětských bot, těží přitom ze 70 let zkušeností ve vývoji a výrobě dětských bot všeho druhu. Jeho úspěch vychází z toho, že boty jsou speciálně vyvinuté pro děti. Tyto boty se prodávají ve více než 45 zemích. Proto také klade tak vysoké nároky na svou dětskou obuv. 

1551500_10151961153917256_425912331_n

Dětské boty od Superfit - padnoucí tvar a kvalita v kombinaci s moderním designem

Ve vývoji bot klade hlavní důraz na padnoucí tvar, kvalitu a připravenost vyzkoušet něco nového. Samozřejmě dbá u chlapců a děvčat i na módu a design. Designéři bot v centrále Superfitu ve Štýrském Hradci v Rakousku neustále kombinují barvy, tvary a detaily a vytváří z nich zajímavé boty. Naplňuje tak slogan „Velká zodpovědnost za tvá chodidla“. Protože děti si zaslouží zvláštní pozornost a tu nejvyšší kvalitu.     

Velikostní tabulka Superfit = odkaz pro správný výběr velikosti dětské obuvi

Dětské boty musí podporovat drobná chodidla ve zdravém růstu. Proto jsou boty Superfit založeny na ortopedických obuvnických znalostech a byly poprvé před 40 lety společně s dětskými lékaři navrženy tak, aby optimálně vyhovovaly dětským chodidlům. Od té doby drží krok s vývojem a produktoví manažeři a designéři přizpůsobují ve spolupráci s lékaři a odborníky každou kolekci dětských bot nejnovějším vědeckým poznatkům.

Úzce spolupracuje rovněž s firmou GORE-TEX®, proto jsou některé modely vodotěsné. Ve společnosti Superfit je člověk středobodem všeho konání. Naše boty byly proto speciálně vytvořeny pro aktivní děti, neboť ty potřebují pohodlné a stabilní boty nejvíce. Co může být hezčího než sportovní dětská obuv, která nabízí pohodlí pro každodenní nošení?

gtx_logo

Jak hodnotí odborní lékaři boty Superfit?

98 procent dětských lékařů a ortopedů hodnotí kvalitu bot Superfit nejvyšší známkou*. Necháváme naše kolekce dětských bot pravidelně kontrolovat dětskými lékaři a ortopedy. Naše modely bot Superfit jsme společně s odborníky vyvinuli před 40 lety a od té doby jsme při vývoji dětských bot neustále v kontaktu s lékaři. Pouze tyto pravidelné kontroly nás mohou přiblížit k našemu cíli, tedy vyrábět ty nejlepší dětské boty.

Přesnost a tvrdá práce se vyplácí, neboť 98 procent dětských lékařů a ortopedů ohodnotilo podle nejnovějšího průzkumu dětské boty Superfit nejvyšší možnou známkou.

* Ze 342 vrácených hodnotících dotazníků udělila většina hodnotitelů známku „dobré“. Další možnosti na stupnici hodnocení byly „průměrné“ a „špatné“. Odborníci přitom dbají především na následující body: Opora paty, ohebnost podrážky, vklouznutí do bot, prodyšnost materiálů a profil podrážky odpovídající použití, abychom jmenovali aspoň některé charakteristiky.

Jak vypadá kontrola kvality bot Superfit?

Všechny produkty Superfit jsou již dlouho před výrobou fyzikálně i chemicky testované. Nejprve se testují materiály v původním stavu, poté ještě jednou po zpracování boty. Zcela vědomě se provádí tyto testy v Evropě, a to v nezávislých laboratořích v Německu. Aby byla hned od počátku dodávána vynikající kvalita, jsou ve výrobnách spol.Superfit technici kvality. Oddělení kvality ve Štýrském Hradci kontroluje boty ohledně prchavých látek. Ostatně: I samotné děti testují  boty Superfitky. Společnosti spolupracuje s vybranými školami a školkami, kde děti pravidelně testují snadnost vklouznutí, výšku, velikost, ohyb, pohodlí a trvanlivost.