Froddo barefoot sneakersky G3130203-5 fuxia/pink
Kód: FOG3130203-5/25
Akce Novinka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
Zvolte variantu
Vhodné pro normální i širší nožky/dominantní palec/normální nárt/normální i užší paty.
Velikostní tabulku najdete v popisu produktu. Barva - šedá s tmavě a světle růžovými detaily.
picto_2 kožené bj
Detailní informace
Velikost: 25
Skladem (1 ks) | FOG3130203-5/25
Velikost: 34
Skladem (1 ks) | G3130203-5/34
Detailní popis produktu
Svršek: broušená kůže s nepromokavou úpravou v kombinaci s textilními materiály
Podšívka: hladká kůže
Stélka: hladká kůže
Velikost
Vnitřní délka obuvi
Šířka stélky
       20
 mm
mm
21
22
23
  150 mm
64 mm
24
155 mm
65 mm
25
159 mm
67 mm
26
166 mm
69 mm
27
175 mm
70 mm
28
182 mm
71 mm
29
190 mm
72 mm
30
197 mm
74 mm
31
203 mm
75 mm
32
211 mm
76 mm